ساعت: ۰۸:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۵ام فروردین, ۱۳۹۹ شناسه خبر: 274145
رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت خبر داد:

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: روز گذشته نوزاد سالم از مادر مبتلا به کرونا در بیمارستان امام خمینی (ره) پلدشت متولد شد.

آیدین رحیم زاده جهانداری در گفتگو با خبرنگار آراز سسی در خصوص تولد نوزاد از مادر مبتلا به کرونا گفت: صبح امروز با اقدامات و تلاش های بی نقص ریاست بیمارستان، متخصص زنان و زایمان و کادر مامایی و پرستاری بیمارستان امام خمینی (ره) نوزادی بصورت صحیح و سالم و از مادری مبتلا به کرونا در پلدشت متولد شد.

وی تصریح کرد: نوزاد متولد شده که دارای شرایط عمومی مناسب بود به خانواده اش تحویل داده شد ولی مادر برای مداوا و مراقبت های ویژه به بیمارستان شهرستان خوی اعزام شد.

وی با اشاره به افزایش ۱ مورد دیگر به مبتلا شده های کرونا ویروس در پلدشت اظهار کرد: سومین فرد مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان پلدشت متاسفانه از نزدیکان دومین فرد مبتلا در این شهرستان است که با عدم رعایت نکات و توصیه های بهداشتی مبتلا شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت با اشاره به اینکه به اعضای خانواده هایی که مبتلا به ویروس کرونا هستند توصیه شده به مدت ۱۴ روز خودشان را در خانه قرنطینه نمایند، افزود: اگر مردم به این موضوع توجه جدی نکنند و وضعیت اینطور پیش رود و نتوانیم اعضای خانواده های مبتلایان را قرنطینه نماییم افراد زیادی در شهرستان به این ویروس مبتلا می شوند.

به گفته وی بخاطر عدم همکاری برخی از افراد، مردم خودشان نکات بهداشتی را رعایت نمایند و از مراودت با اعضای خانواده های آلوده جدا خودداری نمایند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد