ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 2020/03/11 شناسه خبر: 274080
رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت:

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: فرد مذکور از اهالی روستای پزیک پلدشت است و مدت یکسال بود که از بیماری سرطان رنج می برده و با همین تشخیص نیز در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه بستری و فوت کرده است.

آیدین رحیم زاده در گفتگو با خبرنگار آراز سسی در خصوص کرونا ویروس گفت: اخیرا شایعه ای در سطح شهرستان در حال منتشر شدن است که یکی از اهالی روستای پزیک به علت مبتلا شدن به کرونا ویروس فوت کرده است.

 

وی تصریح کرد: فرد مذکور از اهالی روستای پزیک پلدشت است و مدت یکسال بود که از بیماری سرطان رنج می برده و با همین تشخیص نیز در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه بستری و فوت کرده است.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت افزود: با توجه به اینکه ۱۲ روز قبل یک نفر از اعضای این خانواده از تهران به روستای پزیک مراجعت نموده بود، موجب این شایعه بین مردم گردیده است.

 

به گفته وی این در حالیست که دقیقا از بدو ورود این فرد به شهرستان، فرد مذکور توسط پرسنل شبکه بهداشت و درمان پلدشت شناسایی شده و تحت مراقبت و پیگیری های مستمر قرار گرفته است و طبق دستورالعمل کشوری این پیگیری ها حداقل تا روز چهاردهم ادامه داشته و در این مدت تحت نظر خواهد بود، که تا امروز هیچ علایم و شواهدی به نفع بیماری کرونا در وی و اطرافیان نامبرده مشاهده نشده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده