ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 2020/02/7 شناسه خبر: 273810
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن که مصادف با چهلم شهادت حاج قاسم است بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره)، انقلاب و راه و اندیشه حاج قاسم تجدید بیعت کرده و شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل را بیش از پیش سر می دهند.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به مسیر حق و حقیقت گفت: قدم برداشتن در مسیر حق و حقیقت یکی از مهمترین محورها بوده و آیات و احادیث زیادی در این زمینه وجود دارد.

 

وی تصریح کرد: اگر تاریخ را بررسی کنیم در می یابیم کسانی که در مسیر حق حرکت نمی کنند به اهداف خود دست نمی یابند.

 

وی اظهار کرد: انسان جانشین خداوند در زمین برای اجرای احکام الهی است، خداوند هرگز به کافران اجازه نداده که بر اهل حق چیره شوند.

 

امام جمعه پلدشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در روز های اخیر افزود: انتخابات اساسی ترین مسئله کشور است، اگر انتخاب درست داشته باشیم مشکلات به مرور زمان کاهش می یابد.

 

به گفته وی هرکسی ایران، جمهوری اسلامی و امنیت کشور را دوست دارد باید پای صندوق های رای حاضر شود.

 

طالبی گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای نشان دهنده امنیت، اقتدار و عظمت کشور است و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب می کند.

 

وی با اشاره به طرح معامله قرن تصریح کرد: طرح معامله قرن اقدامی احمقانه بوده و نشان دهنده اوج خباثت و جهالت دشمنان است.

 

وی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلم شهادت سپبهد سلیمانی اظهار کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن که مصادف با چهلم شهادت حاج قاسم است بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره)، انقلاب و راه و اندیشه حاج قاسم تجدید بیعت کرده و شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل را بیش از پیش سر می دهند.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه آزاد ماکو افزود: طی گفتگوهایی که با مدیر عامل منطقه آزاد ماکو در خصوص تخصیص اعتبارات برای شهرستان ها صورت گرفت و آخرین نامه ای که ارسال کردند گفته شد این بخشی از اعتبارات است که تخصیص یافته است.

 

طالبی گفت: با توجه به حرف و حدیث هایی که مطرح است نیازمند شفاف سازی بیش از پیش در بودجه ۹۹ وجود دارد و از مسئولین امر درخواست می شود نهایت دقت را در جلسات مربوطه داشته باشند.

 

امام جمعه پلدشت در خصوص اقدامات صورت گرفته برای جلو گیری از تبدیل شدن دادگستری پلدشت به دادگاه افزود: نامه نگاری ها و طومارهایی با مسئولان استان و تهران صورت گرفته است و امیدواریم نتایج خوبی حاصل شود ولی مسئولان مربوطه باید این چنین موارد را از قبل با مردم در میان بگذارند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده