ساعت: ۲۳:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۲۲ام دی, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 273538
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: کشورمان با اقتدار تمام در برابر آمریکای جنایت کار ایستاد و هیبت دشمن را در جهان شکست.

به گزارش آراز سسی، سردار حبیب شهسواری در نشست بصیرت افزایی و روشنگری که در مجتمع فرهنگی و هنری بصیرت پلدشت برگزار شد با اشاره به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: هر کسی خود را وقف خداوند کند، خداوند آن شخص را به مقام والا می رساند.

 

وی تصریح کرد: حضور ده ها میلیونی مردم در مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی نشان دهنده محبوبیت سردار بوده و این تشییع بزرگترین تشییع بعد از ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بود.

 

وی با اشاره به سیلی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا زد، اظهار کرد: کشورمان با اقتدار تمام در برابر آمریکای جنایت کار ایستاد و هیبت دشمن را در جهان شکست.

 

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات، افزود: سپاه پاسداران در انتخابات از هیچ شخص و جناحی حمایت نمی کند، وظیفه ما این است که شاخصه های انتخاب اصلح را تشریح کنیم.

 

شهسواری گفت: امنیت و سلامت انتخابات بر عهده ما بوده و اجازه نمی دهیم کسی خدشه ای بر آن وارد کند.

 

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با تاکید بر حفظ وحدت و یکپارچگی افزود: دشمن ۴۰ سال است که برای ما نقشه های شوم طراحی می کند ولی به خاطر وحدتی که داریم نقشه هایشان نقش بر آب می شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد