ساعت: ۱۴:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۲۰ام دی, ۱۳۹۸ شناسه خبر: 273514
امام جمعه پلدشت:

امام جمعه پلدشت گفت: آمریکا می داند که با تسلیحات نظامی خود هیچ کاری در مقابل ما نمی تواند از پیش ببرد.

به گزارش آراز سسی، حجت الاسلام والمسلمین وحید طالبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه پلدشت با اشاره به ایام فاطمیه گفت: فضایل اخلاقی آن حضرت بسیار بالا است و هر کسی سعادت معرفت و شناخت حضرت زهرا(س) را کسب کند در دنیا و آخرت رستگار می شود.

 

وی با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: طی هفته اخیر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار به فیض شهادت نایل گشت.

 

وی اظهار کرد: بالاترین ویژگی حاج قاسم اخلاص در خدمت همراه با شجاعت و تدبیر در امور بود.

 

امام جمعه پلدشت افزود: سپهبد سلیمانی با شهادتش قیامی بر پا کرد که چشم های غبار آلود را شست و نیروهای مقاومت را با هم متحدتر کرد.

 

به گفته وی شهادت انسان ها، تاریخ ساز و انقلاب ساز می شود.

 

طالبی گفت: باید دشمن اصلی خود و جهان اسلام را دقیق شناخت، آمریکای جنایت کار دشمن اصلی جهان اسلام است.

 

وی تصریح کرد: خون شهداء، آگاهی و بصیرت مردم را افزایش می دهد.

 

وی اظهار کرد: کار شیطان فریب مردم است و کار استکبار جهانی نیز فریب ملت ها و ایجاد اختلال در اهداف انسان های آزاده است.

 

خطیب نماز جمعه پلدشت افزود: آمریکا می داند که با تسلیحات نظامی خود هیچ کاری در مقابل ما نمی تواند از پیش ببرد.

 

طالبی با اشاره به تاریخ سازی تشییع سردار دلها گفت: تشییع سردار دلها در ۲ کشور صورت گرفت و طبق آمارهایی که ارائه شده است ۲۰ میلیون نفر در آن شرکت کرد.

 

وی با اشاره به انتقام سخت که مقام معظم رهبری فرموده اند، تصریح کرد: اولین سیلی انتقام سخت قبل از به خاک سپاری سپهبد سلیمانی به آمریکا زده شد و پایگاه عین الاسد که پایگاه استراتژیک آمریکایی ها در منطقه بود نابود شد.

 

وی با تبریک انتصاب سردار قاآنی به سمت فرمانده سپاه قدس اظهار کرد: قاآنی فردی اهل عمل و دارای رشادت های فراوان و هم رزم سردار سلیمانی در جبهه های جهاد است.

 

امام جمعه پلدشت افزود: سپاه پاسداران با موشک هایی که به سمت پایگاه عین الاسد شلیک کرد این پایگاه استراتژیک آمریکایی را نابود و ابهت آنها را در جهان در هم کوبید.

 

طالبی گفت: بیشتر از خسارت هایی که این موشک ها به آمریکایی ها زد عملیات سایبری و نفوذ به شبکه ارتباطی هواپیماهایی بدون سرنشین و اختلال در ماموریت های محوله آمریکایی ها بود که رعب و وحشت را در دل نیروهای آمریکایی ایجاد کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد